Részletes információkhoz, további képek és dokumentumok megtekintéséhez válasszon ki egy cikket az alábbi táblázatból.
DIEBOLD MS 3.0 mikro zsugorító berendezés
Basic device
Termékek
Ügyfélszolgálat hívása: +36 1 371 2900
Az árak megtekintéséhez jelentkezzen be
Alkalmazás
Az MS 3.0 az akár 16 mm átmérőjű, érzékeny, vékonyfalú zsugorbefogókat is finoman és kíméletesen zsugorítja, azaz pontosan a megfelelő energiabefektetéssel, hogy megakadályozza a befogó túlmelegedését.
Gyakran nagyon kicsi vágószerszámokat használnak, amelyek vágási átmérője mindössze 0,04 mm és 0,01 mm között van. Ezek a vágószerszámok nagyon érzékenyek, és nem érintkezhetnek szilárd tárgyakkal, például hűtőharangokkal, mert ez tönkretenné őket.
Általában 3 mm, 4 mm vagy legfeljebb 6 mm átmérőjű szárral rendelkeznek. Ez a Diebold termékek újabb erősségét mutatja be. A 3 mm-es furattal rendelkező zsugorbefogókat nem könnyű úgy gyártani, hogy azok megbízhatóan zsugoríthatók legyenek.
A Diebold termékei kivételesen magas minőségéről ismert, széles választékának legkelendőbb termékei a 3 mm átmérőjű zsugorbefogók.
Kialakítás
- Az MS 3.0 kifejezetten keskeny, vékonyfalú és rendkívül rövid zsugorbefogókhoz fejlesztették ki.
- Azonban a standard befogók átm. 16 mm-ig és a TER11–TER20 pillanatszorítók is zsugoríthatók az MS 3.0 segítségével.
- A szabályozott generátorteljesítmény kíméletesen melegíti a befogótokmányokat.
- A rendszer még nagyon kis tömegű befogók használatakor is megbízhatóan és biztonságosan leáll a túlmelegedés előtt.
- Csak keményfém szárakhoz. Átm. 3–16 mm-es standard geometriájú befogókhoz. Átm. 3–16 mm-es vékony geometriájú befogókhoz.
- max. zsugorítási hossz: kb. 328 mm.
Előny
- Érintőképernyő: Könnyen használható menüs navigáció modern érintőképernyős kialakítással.
Megjegyzések
A szerszámok hatékony és kíméletes hűtéséhez az FKS 04 S vízhűtő használatát javasoljuk.
Szállítás
1x DIEBOLD MS 3.0 Micro zsugorító berendezés paraméterkonfigurálással, átmérő. 3–20 mm. Tartalmaz 4x ferrit korongot a 3–16 mm átmérő közötti zsugorításhoz, és védőkesztyűt.
RAL színkód kiválasztása
FIGYELEM! A képernyőn megjelenő szín eltér a valós színárnyalattól!
